Євро-2012: контролювати підготовку до чемпіонату буде нова структура

З 1 березня контроль за підготовкою до Євро-2012 буде вести нова структура.

Координацію та контроль за підготовкою України і Польщі до Євро-2012 з 1 березня здійснюватиме нова структура, до складу якої увійдуть фахівці з двох країн та УЄФА.

Про це повідомив президент Федерації футболу України Григорій Суркіс. “Ця структура вже створена, ми зараз підшукуємо керівника цієї компанії, і думаю, впродовж двох тижнів ця людина буде знайдена”, - сказав Суркіс. Він додав, що, власне, кандидатура вже є, але “сьогодні передчасно називати прізвище цієї людини”.

За словами президента ФФУ, у перший рік роботи нового органу в Польщі та Україні у його складі працюватиме 23 співробітники, які утримуватимуться повністю за рахунок бюджету УЄФА, а розміщуватимуться у ФФУ.

На другому і третьому етапах, у 2010-2011 роках кількість співробітників збільшиться до 200, і їм нададуть власний офіс, пошуком якого займається ФФУ.

Рішення про створення окремої структури для проведення Євро-2012 було прийняте УЄФА 10 грудня у Швейцарії на засіданні наглядового комітету з підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.


Читайте також:
Євро-2012: на підготовку чемпіонату виділили майже 8 млрд. грн.
Євро-2012: Тейлор залишився задоволеним Україною
Одеса отримала від УЄФА "незадовільно"

ВідеоПідготовку до Євро-2012 буде контролювати нова структура

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: