Євро-2012. Львів шукає в Європі мільярд на аеропорт

Львівська облдержадміністрація почала переговори з ЄБРР про виділення кредиту на будівництво нового терміналу аеропорту.

У рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу-2012 Львівська облдержадміністрація почала переговори з ЄБРР про виділення кредиту на будівництво нового терміналу львівського аеропорту.

Планується, що кошти в розмірі 1 млрд. грн. будуть залучені містом під держгарантії строком на 10 років. Про це повідомив губернатор області Микола Кміть.

При цьому губернатор зазначив, що "мільярд від ЄБРР" розглядається як запасний варіант. Він буде задіяний, якщо провалиться намічений на 9 жовтня конкурс із залучення інвестора. "Конкурс з будівництва терміналу постійно переноситься і відкладається. І якщо він в кінцевому результаті не "вигорить", то нам доведеться йти іншим шляхом. Один з яких – залучення кредиту ЄБРР", – розповів Микола Кміть.

У ЄБРР підтверджують факт ведення переговорів. "Ми ознайомлені з концепцією цього проекту і всі завдання обговорювалися з нашим банком, але факт фінансування на даний момент ми підтвердити не можемо", – заявив прес-секретар київського офісу ЄБРР Антон Усов.

У Львівській обладміністрації відзначають, що саме Міністерство транспорту і зв’язку, яке відповідає за проведення конкурсу з пошуку інвестора, постійно зриває терміни проведення тендеру.

Губернатор Микола Кміть нагадав, що спочатку конкурс повинен був відбутися 8 червня, потім його призначили на 15-те. Потім тендер перенесли на липень, далі – на 9 вересня. А тепер і зовсім відклали на місяць. "Конкурс проводить міністерство, і, мабуть, вони ще когось з інвесторів чекають", – припустив Кміть. Він уточнив, що до 14 вересня Мінтрансзв’язку продовжує приймати заявки від потенційних інвесторів.

Читайте також:

Комуністи погрожують зірвати проведення у Львові Євро-2012

Львів може втратити Євро-2012 через аеропорт

Львів вже проґавив Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: