Євро-2012: Львів знаходиться на межі прірви

Активне будівництво футбольного стадіону у Львові не велося протягом більшої частини минулого року.

Ситуація з будівництвом футбольного стадіону у Львові на сьогодні є критичною. Про це заявив директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський. Це підтвердили і експерти УЄФА, які перебували минулого тижня в Україні.

Суворі висновки експертів щодо львівського стадіону не є несподіваними, адже через розбіжності між замовником та генеральним підрядником активне будівництво стадіону не велося протягом більшої частини минулого року.

"Львів знаходиться на межі прірви. Нова влада отримала кредит довіри від УЄФА, але, на жаль, цей кредит довіри має дуже короткий термін дії. Перші кроки для вирішення ситуації зроблено - стадіон переведено у державну власність, що дозволяє завершити його будівництво за бюджетні кошти. Для поновлення довіри УЄФА до даного проекту, вкрай важливо максимально наростити будівельні потужності на ділянці з тим, щоб вкластися в заплановані терміни", - сказав Лубківський.

Зазначимо, що роботи на будівництві стадіону у Львові виконуватиме міжнародний консорціум з українських, турецьких та хорватських фірм.

Читайте також:

Через проблеми Києва Україна може втратити Євро-2012

Колесніков відкриє казино, щоб зібрати гроші на Євро-2012

НСК "Олімпійський" є найбільш ризикованим об'єктом Євро-2012

Мішель Платіні: ми віримо в Україну

ВідеоЄвро-2012: Львів знаходиться на межі прірви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: