Євро-2012: Львів знайшов місце для стадіону

Львівська міськрада виділила 25 га землі для будівництва стадіону, яке повинно розпочатися навесні 2008 року.

Львів
Панорама міста Львів. (Фото - asinfo.com.ua)
Депутати Львівської міської ради на сесії 25 жовтня ухвалили рішення про виділення земельної ділянки площею 25 га для будівництва стадіону для проведення чемпіонату Європи з футболу Євро-2012

Земельна ділянка розташована на перетині вулиць Стрийської та Кільцевої, біля іподрому. За словами директора департаменту "Євро-2012" Львівської міськради Олега Засадного, у понеділок, 29 жовтня, слід чекати оголошення умов конкурсу на будівництво стадіону в Львові. 

"Я думаю, за два тижні після збору заявок ми зможемо сказати остаточно, хто братиме участь в будівництві стадіону. У нас є три компанії, які присутні на економічному форумі в Львові: Marazzi, Implenia, OHL", - сказав він. 

За даними Засадного, зараз компанії допрацьовують проекти відповідно до вимог міста. Будівництво стадіону планується розпочати навесні 2008 року. 

Як наголосив директор департаменту "Євро-2012", під час підписання договору з інвестором матиме значення готовність компаній підписатися під так званими "штрафними санкціями", тобто відповідати за недотримання термінів будівництва стадіону, що виникло з їх вини. 

За даними прес-служби Львівської міської ради, вартість будівництва у Львові стадіону для проведення "Євро-2012" становитиме 70-100 млн. євро. 

Під будівництво стадіону виділена ділянка площею близько 6 га. Крім того, за словами директора департаменту "Євро-2012" Львівської міськради, на 27 га землі планується побудувати готелі, ресторани, торгово-розважальні комплекси, житло і паркінги, які зроблять проект привабливішим для інвесторів. 

За попередніми підрахунками, вартість проекту забудови району стадіону становить від 200 до 400 млн. євро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: