Євро-2012: на підготовку чемпіонату виділили майже 8 млрд. грн.

У наступному році на підготовку до проведення Євро-2012 заплановано 7 млрд. 759 млн. грн.

На заходи щодо підготовки і проведення в Україні Євро-2012 в державному бюджеті на 2009 р. передбачено 7 млрд. 759 млн. грн. Про це повідомив на прес-конференції віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник.

За його словами, з місцевих бюджетів в 2009 р. виділено 5 млрд. 775 млн. грн.

Він відзначив, що Україна вже отримала кредит на суму 400 млн. євро на будівництво дороги від Києва до західного кордону України. Зараз уряд веде переговори з Європейським інвестиційним банком про здобуття кредиту на фінансування 50% будівництв комунальних доріг в містах, які прийматимуть Євро-2012. На будівництво комунальних доріг мерія Львова вже отримала кредит ЄІБ в сумі 50 млн. євро.

Васюник відзначив, що державна цільова програма підготовки до Євро-2012 передбачає фінансування з державного і місцевого бюджету на 10 млрд. дол. і 20 млрд. дол. приватних інвестицій.

"Корекція буде відповідно до ситуації, із зміною вимог УЄФА до приймаючих міст", - відзначив Васюник.
Він повідомив, що в минулому році підготовка до Євро-2012 з державного бюджету була профінансована в повному об'ємі. Зокрема, на будівництво аеропортів було виділено 939 млн. грн. На ремонт і будівництво доріг - 2 млрд. 364 млн. грн.

З місцевих бюджетів виділено 2 млрд. 293 млн. грн. із запланованих 2 млрд. 521 млн. грн. По словах Васюника, зараз завершується реконструкція злітно-посадної смуги в Донецькому аеропорту і почалася реконструкція злітно-посадочної смуги в Харкові.

Віце-прем'єр-міністр відзначив, що інспектори УЄФА, які відвідували Україну, задоволені ходом підготовки до проведення змагань.

"Україні вдалося зберегти темпи підготовки, не дивлячись на економічні проблеми і світову кризу", - відзначив Васюник, цитуючи інспекторів УЄФА.

Нагадаємо, під час візиту делегації УЄФА до України, генеральний секретар Девід Тейлор залишився задоволеним ходом підготовки країни до Євро-2012. "Здається, що економічна криза, яка охопила світ, не вплинула на українські міста і їхнє прагнення прийняти у себе футбольний чемпіонат", - сказав Тейлор.


Читайте також:
Євро-2012: Платіні відвідає всі міста, що претендують на чемпіонат
Євро-2012: Тейлор залишився задоволеним Україною
Платіні хоче провести Чемпіонат світу 2018 в Європі

ВідеоНа підготовку чемпіонату виділили майже 8 млрд. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: