Євро-2012: нарада в Києві

Вчора в Києві відбулася нарада УЄФА з представниками ФФУ та ПФА, присвячена підготовці України та Польщі до проведення Євро-2012.

Девід Тейлор
Генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор (Фото - uefa.com)
У середу, 5 вересня, в залі засідань Федерації футболу України відбулася нарада УЄФА та приймаючих асоціацій Євро-2012, присвячена ходу підготовки до проведення в Україні та Польщі фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року. Головував на плановому робочому засіданні Генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор.

Участь у роботі також взяли керівники департаментів УЄФА Джорджо Маркетті (професіональний футбол), Міхаель Зальцер (змагання національних збірних), Марк Тіммер (стадіони та безпека), експерти УЄФА, а також президенти Федерації футболу України (ФФУ) Григорій Суркіс та Польського футбольної асоціації (ПФА) Міхал Лісткевич, перший заступник глави Секретаріату президента України Іван Васюник, міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Корж, міністр спорту та туризму Польщі Ельжбєта Якубяк, відповідальні працівникі ФФУ та ПФА, представникі приймаючих міст.

На засіданні розглядались питання підготовки стадіонів у всіх приймаючих та резервних містах в Польщі та Україні, розміщення учасників і гостей турніру, хід підготовки транспортної інфраструктури, юридичні питання, організація адміністративних заходів та інші. 

Про підготовку стадіонів у всіх приймаючих та резервних містах України та Польщі до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року розповіли експерти з питань стадіонів Aндрій Микитів та Mіхал Боровські

Зокрема вони зазначили, що підготовку стадіонів у всіх приймаючих містах України вже розпочато. Будуються нові арени в Донецьку та Дніпропетровську; ведеться реконструкція стадіону в Харкові, розроблено концепцію будівництва (5 варіантів) та визначено місце розташування нового стадіону у Львові (проходить тендер), йде обговорення планів реконструкції стадіонів у Києві та Одесі, зведення нового стадіону в Києві, ведеться реконструкція арен у Познані, Кракові та Хожуві, йде обговорення проектних планів стадіонів у Варшаві, Гданську і Вроцлаві.

Про плани розміщення учасників та гостей Євро-2012 в Україні та Польщі розповіли експерти Aндрій Ставенко та Єва Коссаковська. У всіх приймаючих містах ведеться підготовка інфраструктури розміщення до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, відповідно до наступних цільових груп: УЄФА та партнери, команди, мас-медіа, вболівальники. 

Для забезпечення потреб, окрім готелів, що діють, проектуються та будуються, адміністрації приймаючих міст готують інвестиційні пакети, які включають в себе земельні ділянки та відповідні дозволи для будівництва готелів різної категорії. 

Євро-2012
Окрім вищенаведеного, приймаючі міста запропонували використання житлових будинків соціального призначення.

Про стан та шляхи розвитку транспортної інфраструктури України та Польщі доповідали експерти Oлександр Красноштан, Рафал Пашека, Славомир Монкєвіч. Було зазначено, що в даний час в Україні проводиться корегування Державних програм, які спрямовані на розвиток транспортної інфраструктури країни в цілому для забезпечення своєчасної підготовки до Євро-2012. 

У складі Міністерства транспорту та зв'язку України створено постійно діючу робочу групу із підготовки та реалізації транспортного обслуговування фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. 

Представники Польщі надали інформацію щодо наявних транспортних проблем та окреслили шляхи їх подолання. 

На юридичних питаннях детально зупинився керівник служби юридичного супроводу заходів УЄФА Ланс Келлі

Наприкінці зустрічі Девід Тейлор подякував за належну організацію представницької наради, присвяченої питанням підготовки до проведення в Україні та Польщі фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: