Євро-2012: німці дадуть Львову 25 млн. євро кредиту

Німецький державний банк розвитку KFW планує надати Львову 25 млн. євро кредиту.

Німецький державний банк розвитку KFW планує надати Львову 25 млн. євро кредиту на розвиток транспортної інфраструктури.

Про це на всеукраїнському семінарі мерів України з реформування ЖКГ заявила офіційний представник банку.

За її словами, банк уже виділив 500 тис. євро на розробку транспортної концепції Львова на найближчі 20 років. Основною складовою концепції має стати підготовка транспортної інфраструктури міста до проведення в місті фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

"Розмір кредиту - 25 млн. євро. Кредит виділятиметься на 10-12 років. Кредит буде виділено «Львівелектротрансу» під муніципальну гарантію. Сьогодні ми визначаємося з процентною ставкою", - заявила представник банку.

За її словами, за кредитні кошти буде збудовано трамвайну лінію до майбутнього стадіону, де в 2012 році проходитимуть матчі чемпіонату.

"Ця лінія також необхідна, аби зв`язати центр міста з віддаленим мікрорайоном, де буде стадіон", - сказала представник банку.

Для освоєння наданих 500 тис. євро оголошено міжнародний відкритий кваліфікаційний конкурс на розробку стратегії розвитку міського транспорту. У жовтні відбудеться його фінал і буде оголошено міжнародний тендер. Зараз свою готовність взяти в ньому участь підтвердило 6 компаній з Німеччини, Франції, Іспанії, України, Канади.

Читайте також:

Ющенко: нема чим фінансувати Євро-2012

Львівська влада не бачить проблем у будівництві стадіону до Євро-2012

Євро-2012: УЄФА не вірить у Львів

Євро-2012. Львів шукає в Європі мільярд на аеропорт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: