Євро-2012 підвищує репутацію України серед країн "Великої Вісімки"

Найбільший приріст довіри до України за 2010 рік продемонстрували Росія (19%), Італія (17%) та Франція (9%).

Репутація України серед країн "Великої Вісімки" (США, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія, Канада та Росія) протягом останнього року зросла на 6,7%. Про це розповів директор з маркетингу компанії "Reputation capital" Олексій Чуєв.

Найбільше на підвищення  репутаційного індексу України вплинула підготовка до проведення в нашій країні чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

До того ж, за словами експерта, на індекс репутації країни впливають такі параметри, як привабливість навколишнього середовища та економіки, а також ефективне державне управління.

"Найбільший приріст довіри до України за 2010 рік продемонстрували Росія (19%), Італія (17%) та Франція (9%). Поряд з цим, відповідно до дослідження, готовність відвідати Україну серед мешканців країн "Великої Вісімки" зросла на 4,7%", – зазначив пан Чуєв.

Нагадаємо, що фінальна частина чемпіонату Європи пройде у восьми містах України і Польщі з 8 червня по 1 липня. Перший матч пройде у Варшаві, а фінал відбудеться у Києві (дивіться календар).

Читайте також:

Євро-2012 встановив абсолютний "квитковий" рекорд

Заяєв: у моєму сні Україна виграла Євро-2012

Україна не встигне підготувати всі проекти до Євро-2012

Євро-2012. Турнірні таблиці

Складено пісню про талісманів Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: