Євро-2012: Платіні відвідає всі міста, що претендують на чемпіонат

Президент УЄФА відвідає українські міста у ківтні.

Президент УЄФА Мішель Платіні в квітні 2009 р. відвідає всі українські міста, що претендують на проведення Чемпіонату Європи по футболу в 2012 р. Про це повідомив президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

Він нагадав, що виконавчий комітет УЄФА в травні 2009 р. визначить 4 українських міста, в яких проходитимуть матчі Євро-2012. "Вже не чутно оцінок і не наголошується, що можливо буде непропорційний розділ міст (між Україною і Польщею). Я не сумніваюся, що українських міст буде 4", - відзначив Суркіс.

Президент ФФУ також повідомив, що всі інфраструктурні об'єкти будуть завершені в 6 містах, які зараз претендують на проведення Євро-2012, незалежно від остаточного вирішення УЄФА.

Суркис також підкреслив, що всі посадові особи, що займаються підготовкою до Євро-2012 повинні залишатися на своїх посадах до чемпіонату. "На посади всіх міністрів, які займаються підготовкою до Євро-2012, має бути накладений мораторій", - відзначив він.

Як повідомлялося, делегація УЄФА на чолі з генеральним секретарем Девідом Тейлором задоволена ходом підготовки України до Євро-2012. Серед усіх українських міст, які відвідав генсекретар УЄФА Девід Тейлор, лише в Одеси були відзначені деякі недоліки.


Читайте також:
Євро-2012: Тейлор залишився задоволеним Україною
Одеса отримала від УЄФА "незадовільно"
В УЄФА задоволені роботами на київському стадіоні

ВідеоПлатіні відвідає всі міста, що претендують на чемпіонат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: