Чи проведе Польща чемпіонат без України? (відео, оновлено)

Новообраний президент Футбольної федерації Польщі Гжегож Лято відрікається від своїх слів щодо намірів прийняти Євро-2012 не з Україною, а з Німеччиною.

Вчора було оголошено, що місце, що звільнилося після відходу Міхала Лісткевича, займе Гжегож Лято. Екс-нападаючий збірної Польщі був обраний на голосуванні, яке було організоване, щоб уникнути санкцій ФІФА і потенційної втрати права на проведення єврофоруму.

Раніше польське інформаційне агенство PAP заявило, що, виходячи із слів неназваного представника українського Національного Комітету з підготовки до Євро-2012, близько 80% усіх дій, спрямованих на підготовку до турніру, внаслідок фінансової кризи було зупинено.

Лято свою позицію із цього приводу висловив буквально одразу ж після призначення на нову посаду: "Якщо Україна не буде готова провести Євро-2012, ми можемо здійснити це разом з Німеччиною".

Заступник голови Національного агентства з питань підготовки Євро-2012 Євген Вілінський прокоментував заяву новопризначеного керівника Федерації футболу Польщі, назвавши її "непартнерською":

"Якщо вже брати історію процесу, то саме українська сторона була застрельщиком, і поляків ми запросили... не думаю, що це позиція і польського уряду, і польської громадськості. Сподіваюся, що пан Лято внесе корективи, пояснить свої слова, бо ми всюди декларували, що ми справді працюємо як одна єдина команда з поляками".

У п‘ятницю вранці на телеканалі TVPInfo новий польський керівник футболу намагався виправдатись за свої слова, сказавши, що він був, начебто, спровокований питанням тележурналістки про те, яка країна у випадку коли б Україна не встигла з підготовкою, могла б її замінити...


ВідеоЧи проведе Польща чемпіонат без України?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: