Євро-2012 пройде у чотирьох містах України

"La Gazzetta dello sport" поділяє впевненість України у проведенні матчів Євро-2012 в чотирьох українських містах.

Авторитетне італійське спортивне видання "La Gazzetta dello sport" поділяє впевненість України у проведенні матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в чотирьох українських містах.

"З того часу, як УЄФА попередив Україну, що може позбавити її права проводити змагання, держава досягла значних успіхів у підготовці до Євро-2012 і наразі впевнена, що прийматиме футбольний турнір, не зважаючи на затримки в будівництві основних об’єктів чемпіонату", - йдеться у статті про підготовку України до Євро-2012 провідного італійського спортивного видання "La Gazzetta dello sport".

Свої висновки щодо успіхів та прорахунків нашої країни в організації підготовки до європейського футбольного форуму італійські журналісти та громадськість зробили під час презентації динаміки прогресу України у підготовці до Євро-2012.

У своєму матеріалі "La Gazzetta dello sport" зазначає: "Незважаючи на певну проблему із підготовкою п’ятизіркових готелів до Євро-2012 в Україні, самі українці не сумніваються, що їхні стадіони будуть готові до турніру і переконані, що фінал чемпіонату стовідсотково відбудеться в Києві".

Також, "La Gazzetta dello sport" розповідає про Музей футболу міланського стадіону "Сан-Сіро", частина експозиції якого незабаром мандруватиме нашою батьківщиною. "Музей емігрує до України для того, щоб розповісти про історію європейського футболу і буде подорожувати країною у вигляді мобільного футбольного містечка", - йдеться у матеріалі "La Gazzetta dello sport".

Нагадаємо, що Італія була основним конкурентом України та Польщі у боротьбі за право проведення Євро-2012.

Читайте також:

Євро-2012 пройде без футбольних хуліганів

Україні не потрібно 10 мільярдів гривень на Євро-2012

УЄФА задоволена підготовкою України до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: