Євро-2012 пройде у форматі 5+5

За останніми даними польських журналістів матчі чемпіонату Европи-2012 мають пройти у десяти містах України та Польщі.

Більш ніж сенсаційну інформацію вранці 7 травня оприлюднило польське видання "Gazeta Wyborcza". Журналісти газети посилаються на джерела у PZPN та комітетах з підготовки до Євро-2012 у двох польських містах.

В п'ятницю у швейцарському Ньоні пройде засідання контролерів та директорів УЄФА, що наглядають за ходом підготовки до Євро-2012 у Польщі та Україні. Експерти з питань стадіонів, аеропортів, готелів, дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки зроблять доповіді, у яких викажуть ключові аспекти у питаннях підготовки до проведення змагань.

За останніми даними польських журналістів матчі чемпіонату Европи-2012 мають пройти у Варшаві, Вроцлаві, Гданську, Познані та Кракові з польської сторони та у Києві, Львові, Одесі, Дніпропетровську і Донецьку - з української.

Поза межами ЧЄ залишаться Хожув та Харків відповідно.

За іншою інформацією, затвердження формату 5+5 є лише продовженням боротьби за право приймати матчі Євро-2012. Наприкінці 2009 року УЄФА прийме остаточне рішення щодо міст-господарів та зменшить їх до чотирьох польських та чотирьох українських.

Міністр спорту та туризму Польщі Мирослав Джевецький у своєму коментарі виданню зазначив, що він не розраховує на те, що чемпіонат пройде більше ніж у восьми містах двох країн.

Читайте також:

На "Олімпійському" відбувся останній матч

Григорій Суркіс спростував чутки про "таємне рішення" УЄФА

Реконструкція НСК "Олімпійський" дешевшає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: