Україна спростувала чутки про проблеми з Євро

Віце-прем`єр-міністр Іван Васюник впевнений, що УЄФА дотримуватиметься принципу пропорційності під час визначення міст-господарів Євро-2012.

Васюник висловив упевненість, що в травні УЄФА визначить чотири українські міста для проведення завершальної частини Євро-2012. "Буде обрано 4 польських і 4 українські міста… Україна за графіком виконує всі зобов`язання, зокрема щодо будівництва стадіонів, аеропортів і решти інфраструктури… Не хвилюйтеся, у нас усе буде добре. Україна - надійний партнер", - заявив Васюник.

Щодо заяв польського міністра спорту Мирослава Джевєцкого, що УЄФА готується "до плану Б", в рамках якого Польща може провести матчі чемпіонату в шістьох містах, а Україна - у двох, то віце-прем'єр нагадав, що наприкінці минулого року він мав зустріч з Джевєцким у Києві, під час якої вони запевнили один одного у дотриманні принципу паритетності кількості міст від обох країн. "Стосовно заяв, які озвучуються останнім часом, можу сказати лише одне, що Україна - це серйозний партнер УЄФА, і ми виконуємо всі зобов'язання без зовнішніх рекомендацій", - зазначив Васюник.

Читайте також:

УЄФА готує "план Б" на Євро-2012

Платіні двічі протягом року відвідає Україну

Польща пообіцяла не відбирати Євро-2012 в України

ВідеоУкраїна спростувала чутки про проблеми з Євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: