Євро-2012: У Дніпропетровська закінчилися гроші

Дніпропетровськ на сьогоднішній день не здатний готуватися до Євро-2012.

"Наш регіон ніде в міністерстві фінансів не враховується, як регіон, який вимагає надходжень з бюджету. Більш того, на цей рік міністерство фінансів знову залишило Дніпропетровськ з бюджетними стягненнями, з Дніпропетровського бюджету залишили 269 мільйонів гривень стягнень, для порівняння Харків - 17 мільйонів гривень., Одеса - 0, більш того, до Одеси ще додаткові дотації передбачені на ремонт доріг, будівництво інфраструктурних об'єктів і так далі.

Це упереджена політика до регіону з боку Міністерства фінансів і ця політика привела до того, що Дніпропетровськ на сьогоднішній день не здатний готуватися до Євро-2012", - сказав Віктор Бондар.

Губернатор додав, що окрім цього, без фінансування залишаться розвиток і будівництво метрополітену, транспортної мережі і більшість проектів, які були передбачені дніпропетровськими властями.

"Я говорив про всі ці проблеми на зустрічі з Президентом, але, на жаль, на сьогоднішній день, наші проблеми залишилися не почутими", - заявив Віктор Бондар.

Раніше генеральний секретар Європейського футбольного союзу Девід Тейлор прислав президенту ФФУ Григорію Суркису офіційний лист, в якому виразив особисту подяку за відмінну організацію візиту офіційної делегації УЕФА до України. 

Читайте також:

Міста Євро-2012 можуть назвати наступного року

Німці знову хочуть забрати в України Євро-2012

Поляки хочуть, щоб Євро-2012 проходив у Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: