Євро-2012. У Києві функціонуватимуть три фан-зони

Фан-зони з великими екранами під час Євро-2012 будуть розташовані на території Виставкового центру, на стадіоні "Чайка" та у парку "Дружби народів".

На час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року у Києві будуть створені три крупні фан-зони. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник Міністра у справах сім'ї, молоді і спорту Ростислав Карандєєв

Карандєєв підкреслив, що не всім прихильникам футболу вдасться купити квитки на матчі, тому для них будуть створені так звані фан-зони. 

Зокрема, в столиці будуть побудовані три фан-зони, обладнані енергопостачанням та іншими комунікаційними мережами, а також дуже великими екранами. Планується, що ці зони будуть розташовані на території Виставкового центру (колишній ВДНГ), на території стадіону "Чайка" і в парку "Дружби народів". 

Крім того, Карандєєв відзначив, що у Києві працюватимуть і маленькі фан-зони – зокрема, на Хрещатику і Майдані Незалежності. Також, за словами замміністра, подібні фан-зони будуть обладнані і в інших містах, що приймають Євро-2012.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: