Євро-2012 у Львова будуть забирати у травні (відео)

Саме тоді УЄФА вирішить, які міста України будуть приймати матчі чемпіонату.

15 травня 2009 року УЄФА визначить міста в Україні та Польщі, яким буде надано право стати господарями матчів Євро-2012.

Андрій Садовий
УНІАН
У Львова та його мера Андрія Садового можуть забрати Євро-2012
Про це сьогодні під час прес-конференції "Підготовка України до Євро-2012. Наступний етап" повідомив керівник виконавчої дирекції Євро-2012 Федерації футболу України Іван Федоренко.

За його словами, минулого тижня ФФУ отримала лист, у якому йшлося про дату визначення місць проведення матчів. "Це 15 травня або трошки пізніше - так написано в листі”, - сказав футбольний чиновник.

За словами Федоренка, у листі УЄФА відзначається прогрес, досягнутий в Україні та Польщі протягом останнього часу, але, водночас, наголошується, що невиконання будь-якої умови призведе до відкликання права на Євро-2012 в будь-який момент.

У листі УЄФА, повідомив керівник виконавчої дирекції Євро-2012, також надано план дій щодо подальшої підготовки до турніру. Цей план складається з плану зі стадіонів, плану з інфраструктури (розміщення, транспорт) і плану з технологій (телекомунікацій, інформаційного забезпечення).

Говорячи про міста, в яких можуть забрати право на проведення Євро, Федоренко в першу чергу згадав Львів. У ФФУ вважають незадовільною підготовкою цього міста до чемпіонату. Представник наголосив, що головні проблеми Львова - придатний для матчів Євро-2012 стадіон і аеропорт.

“Буде дуже шкода, коли Львів, який найближче до Польщі, буде першим виключений з цього процесу маршування до Євро-2012”, - пожалкував Федоренко.

ВідеоЄвро-2012 у Львова будуть забирати у травні

ВідеоЄвро-2012: у Львова кепські справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: