Євро-2012: Україна отримає три міста, Польща - п'ять

Президент РФС В'ячеслав Колосков вважає, що Євро-2012 пройде в Києві, Донецьку та Харкові.

В'ячеслав Колосков
AFP
В'ячеслав Колосков
Почесний президент Російського футбольного союзу (РФС) В'ячеслав Колосков, який працює в структурі УЄФА, оцінив підготовку України та Польщі до Євро-2012.

- Ви в свій час лобіювали кандидатуру України і Польщі на проведення чемпіонату Європи 2012 року. Зараз там великі проблеми з підготовкою...
- Я агітував за Україну з двох причин. Григорій Суркіс підтримав Москву на виборах міста, де пройде фінал Ліги чемпіонів-2008. Я зобов'язаний був відплатити йому тією ж монетою. Плюс мені потрібні були голоси на олімпійський конгрес в Гватемалі, де місцем проведення Олімпіади-2014 вибрали Сочі. От і домовилися – ми підтримали заявку України та Польщі, а вони проголосували за Сочі.

Зараз Україна в плані підготовки до Євро відстає від Польщі. Поки визначили по чотири міста. Але в залежності від того, як буде йти будівництво, паритет може помінятися. Скажімо, 6 з 8 стадіонів будуть польськими, а 2 українськими. А може, сім там – один тут. Якщо стадіон у Києві не буде готовий, тоді ні півфіналів, ні фіналу Україні чекати не варто. Крайній термін – грудень. Якщо до цього часу не буде істотних змін, то Виконком УЄФА може прийняти будь-яке рішення.

- Ваш прогноз?
- Україна отримає три міста. Донецьку має готовий стадіон. У Дніпропетровську, на жаль, арену побудували не такої місткості, як вимагається для проведення матчів. Не прорахували. Залишаються Київ і Харків. Це було б ідеальне рішення.

Читайте також:

Українські міста просять допомоги у підготовці до Євро-2012

Платіні: в Києві не буде фіналу Євро-2012

Україна зупинила фінансування до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: