Євро-2012. Усе йде за планом? (відео)

Україна і Польща обговорили попередній зміст спільного звіту перед Наглядовою радою УЄФА у Ньоні (Швейцарія) 10 грудня 2008 року.

Сьогодні у Києві відбулося розширене засідання національних координаторів України та Польщі з питань підготовки країн до Євро-2012.

Євро-2012
"Ми інформуватимемо УЄФА про ліквідацію кризових ситуацій у підготовці до Євро-2012", – сказав віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник після засідання. Він зазначив, що польська сторона була проінформована щодо реконструкції НСК "Олімпійський" у Києві і будівництва стадіону у Львові.

"На наступному засіданні ми визначимо можливості з приводу залучення інвестицій", - підкреслив Васюник, відзначивши, що також будуть обговорені питання митних переходів на українсько-польському кордоні.

У свою чергу, Міністр спорту і туризму Республіки Польща Мирослав Джевецькі заявив: "Усе, що виконується у Польщі у зв'язку з підготовкою до Євро-2012, виконується вчасно".

Міністр також відзначив позитивну оцінку польською стороною реорганізації управління в Україні підготовкою до Євро-2012 і, зокрема, створення Координаційного бюро при Кабінеті Міністрів, робота якого побудована на безпосередній співпраці уряди і Федерації футболу України.


ВідеоЄвро-2012. Усе йде за планом?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: