Євро-2012: УЄФА вирішує долю Львова

Делегація УЄФА сьогодні перебуває у Львові в рамках планової інспекції українських міст, що претендують на проведення Євро-2012.

Делегація УЄФА на чолі з Девідом Тейлором оглянула аеропорт у Львові. Також відбулася презентація проекту реконструкції злітної смуги і пасажирського терміналу, повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Під час презентації Девід Тейлор уточнив інформацію щодо фінансування будівництва нового терміналу. Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник повідомив, що в березні розпочнеться інвестиційний конкурс. Крім того, держава гарантує фінансування будівництва нового терміналу з державного бюджету.

Перебуваючи у Львові, генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор огляне також будівництво стадіону до Євро-2012, відвідає залізничний вокзал, а також у рамках програми відбудеться дві прогулянки центральною частиною міста у вечірній і ранковий час. У Ратуші Девіду Тейлору представлять загальний стан підготовки до Євро, зокрема у сфері медицини, готелів, транспорту, фан-зон.

Раніше Львів презентував фан-зони до чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. Концепцію фан-зон підготували департамент Євро-2012 Львівської міської ради спільно з львівськими вузами. 

Читайте також:
Тейлор: Дніпропетровськ прийме Євро-2012
Суркіс пообіцяв здати стадіон у Харкові достроково
У Львові закладають фундамент стадіону до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: