Євро-2012: УЄФА знову інспектує Київ

На поточному тижні делегація УЄФА інспектуватиме спортивні об'єкти українських міст, які прийматимуть футбольний Євро-2012.

Забудова біля НСК
Архів
Забудова біля НСК "Олімпійський".
В понеділок в столицю України прибула делегація УЄФА, яка впродовж цього тижня повинна відвідати міста, що входять в українську заявку, і ознайомитися з ходом їх підготовки до проведення чемпіонату Європи 2012 року.

Насамперед іноземні гості побували в Київській міськадміністрації. Також в їх планах були відвідини Національного академічного театру опери і балету, а також декількох музеїв і заповідників столиці – Золотих воріт, Києво-печерської Лаври і багатьох інших.

Ледве не основною метою перебування в Києві є інспекція головних спортивних об'єктів столиці - НСК "Олімпійський" та учбово-тренувальної бази ФК "Динамо" у Конча-Заспі.

Нагадаємо, що попередній візит офіційної делегації УЄФА відбувся у вересні. Вже через кілька днів після цього на ім'я президента ФФУ Григорія Суркіса прийшов лист за підписом глави УЄФА Мішеля Платіні, в якому наголошувалося на тому, що стадіон з його обмеженою місткістю (через загрозу безпеці вболівальників) і малим простором для руху не зможе приймати матчі Євро-2012

А тим часом Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні затвердив проект державної програми з підготовки до Євро-2012 в Україні. Про це журналістам повідомив міністр у справах сім`ї, молоді та спорту Віктор Корж

За його інформацією, для реалізації програми до 2012 року заплановано витратити 118 млрд. грн., із них понад 12 млрд. грн. - з держбюджету, 4,6 млрд. грн. – з місцевих бюджетів і 101 млрд. грн. інвестицій. 

Корж зазначив, що сума для реалізації програми надалі може бути збільшена.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: