Євро-2012 в чотирьох українських містах ніхто не відміняв

Інформація про зміну формату проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу в 2012 р. не відповідає дійсності.

Директор турніру, керівник Місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський спростував поширену деякими ЗМІ інформацію про зміну формату проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу в 2012 р.

"Поширена 6 липня  деякими ЗМІ інформація про зміну формату проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу в 2012 р. не відповідає дійсності і носить відверто провокаційний характер", - сказав він.

"Від імені створеного Федерацією футболу України і підпорядкованого УЄФА Місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" хочу заявити, що в Україні сьогодні продовжується активна робота, направлена на підготовку і проведення турніру в чотирьох українських містах. У всіх сегментах цієї роботи ми взаємодіємо безпосередньо з УЄФА", - заявив Лубківський. - Кінцевий формат турніру буде визначений під час засідання Виконкому УЄФА, який відбудеться 10-11 грудня на Мадейрі. До ухвалення УЄФА згаданого рішення будь-яку неофіційну інформацію із цього приводу слід сприймати як неправдиву".

Читайте також:

УЄФА відбере у Києва фінал Євро-2012

Уряд знайшов гроші на Євро-2012

Тимошенко: Ющенко свідомо зриває Євро-2012

Комуністи погрожують зірвати проведення у Львові Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: