Євро-2012: в Україні - 16 матчів, у Польщі - 15

Президент Польського футбольного союзу Гжегож Лято висловив думку, що УЄФА затвердить паритетний формат проведення Євро-2012.

Гжегош Лято
2012ua.net
Гжегош Лято
Президент Польського футбольного союзу (PZPN) Гжегож Лято, який нині перебуває у місті Фуншал на португальському острові Мадейра, висловив думку, що УЄФА затвердить паритетний формат проведення Євро-2012.

"Я думаю, буде рекомендований формат 4+4, – сказав Лято. – У нас – 15 матчів, у України, разом з фінальним, 16. Потрібно чесно сказати, що проведення Євро-2012 – це була ідея України. Відомо, що самі ми цей турніри не здобули б. Я тримаю кулаки і думаю, що все йде в правильному напрямку. За шість місяців Україна зробила насправді солідний шмат праці".

Нагадаємо, що сьогодні, 11 грудня, Виконком УЄФА остаточно визначиться із переліком приймаючих міст Євро-2012 від України і місцем проведення фінального матчу турніру.

Зазначимо, що на травневому засіданні Виконкому УЄФА у Бухаресті було затверджено лише одне місто з боку України − Київ, а Донецьку, Львову та Харкову було надано час до 30 листопада 2009 року, аби виконати необхідні умови щодо підготовки стадіонів, інфраструктури аеропортів, регіонального транспорту, розміщення тощо.

Читайте також:

В УЄФА вже вирішили долю українських міст на Євро-2012

Кабмін виконав вимогу УЄФА щодо підготовки до Євро-2012

Польща не відмінить візи для українців на час проведення Євро-2012

Київ виділить для транспорту УЄФА окрему смугу

На стадіоні-відкритті Євро-2012 трапилася жахлива трагедія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: