Євро-2012 встановив абсолютний "квитковий" рекорд

Мільйони вболівальників з нетерпінням очікують футбольного свята в Україні і Польщі за участю найкращих футбольних команд Європи.

За час квиткової кампанії Євро-2012 встановлено абсолютний рекорд за всю історію проведення чемпіонатів Європи з футболу, який на 17% перевищує аналогічну цифру турніру чотирирічної давнини в Австрії та Швейцарії.

З 1 по 31 березня на офіційний сайт УЄФА надійшло понад 12 мільйонів замовлень від футбольних вболівальників з усього світу. Точна цифра - 12 149 425 заявок.

Заявки, які надійшли із щонайменше 206 країн світу, свідчать про те, що попит на різні види квитків україно-польської першості перевищив пропозицію на всі матчі фінальної частини турніру.

Це означає, що для відповідного розподілу квитків передбачається лотерейний розіграш. Такий розіграш буде проведено УЄФА з 19 по 22 квітня під наглядом нотаріуса. Переможці лотереї отримають відповідне повідомлення електронною поштою до кінця квітня.

Значний інтерес до придбання квитків виявили громадяни України і Польщі. Близько 88% від загальної кількості заявок було отримано з приймаючих країн. Серед країн з найбільшою кількістю заявок  також Німеччина – 2.82%, Росія – 1.16% та Швейцарія – 1.00%.

Цей "квитковий" успіх Євро-2012 демонструє, що захід має велику популярність не лише в обох приймаючих країнах, але й у всьому світі.

Читайте також:

Заяєв: у моєму сні Україна виграла Євро-2012

Україна не встигне підготувати всі проекти до Євро-2012

Відбір на Євро-2012. Огляд матчів 29 березня

Складено пісню про талісманів Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: