Євро-2016 пройде в Італії, Туреччині чи Франції

Бажання провести чемпіонат Європи-2016 висловили три держави: Франція, Італія та Туреччина.

15 лютого у Будинку європейського футболу в Ньоні були представлені заявки на проведення чемпіонату Європи з футболу 2016 року. Бажання провести чемпіонат висловили три держави: Франція, Італія та Туреччина.

Представники Франції, Італії та Туреччини вручили свої заявки голові Комітету національних збірних УЄФА Жилберту Мадаїлу. Відтак, почався процес оцінки поданих досьє.

Остаточне рішення щодо господаря фінальної частини турніру буде прийняте Виконавчим комітетом УЄФА та оприлюднене 28 травня цього року, о 14:00 за київським часом, у Женеві.

Зазначимо, що відповідно до рішення Виконавчого комітету УЄФА у вересні 2008 року, вперше на фінальному етапі 2016 року змагатимуться 24 збірні.

"Сьогодні - важливий етап процесу визначення господаря фінальної стадії континентальної першості 2016 року, адже він підсумовує період важкої праці та самовідданих зусиль кожного з претендентів, - відзначив Жилберту Мадаїл, звертаючись до представників країн-кандидатів. - Ви змагаєтесь за право прийняти один з найбільших світових спортивних заходів. Кожні чотири роки фінальний раунд чемпіонату Європи УЄФА збирає найсильніші національні команди Старого Світу, в котрих сяють найкращі гравці континенту".

"Фінальний турнір відвідують сотні тисяч уболівальників, котрі бажають відчути смак цієї унікальної події, спостерігати за матчами та святкувати разом, - додав Мадаїл. - Мільйони в усьому світі дивляться кожен матч по телебаченню та розділяють пристрасть до футболу з безпосередніми глядачами на стадіонах. Усе це має позитивні наслідки не лише для туристичної галузі, але й для національної економіки загалом, а також завдяки єднанню багатьох людей посилює соціальний ефект футболу".

Нагадаємо, що чемпіонат Європи 2012 року відбудеться у Україні та Польщі.

Читайте також:

Суркіс: заміна Львова на Дніпропетровськ неможлива

Дніпропетровськ є комунальною базою Євро-2012

Вибори позитивно вплинуть на підготовку до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: