Євро-2018: Збірна України з футзалу з боєм поступилася Португалії та посіла друге місце у групі

Суперник "синьо-жовтих" визначиться трохи пізніше.

Збірна України з футзалу поступилася у результативному матчі збірній Португалії з рахунком 3:5.

Пропустивши два голи у першій половині зустрічі, "синьо-жовті" зуміли нав'язати більш іменитому супернику свою гру вже у другому таймі.

Спочатку Бруно Коельо та Тіаго Бріто забезпечили португальцям комфортну перевагу, проте голи у виконанні Володимира Разуванова та Тараса Королишина дозволили українській команді відновити паритет у матчі.

Після цих голів для збірної України настали жахливі три хвилини - саме за такий проміжок часу номінальні господарі вимушені були тричі виймати м'яч з сітки своїх воріт посля ударів від Педру Карі, Нельсона Мігеля та Рікардіньо.

Єдине на що після цього спромоглися "синьо-жовті", так це на гол, який за декілька секунд до кінця поєдинку провів Петро Шотурма.

Таким чином, поступившись Португалії, команда Олександра Косенко з 3 балами посіла 2 місце у турнірній таблиці своєї групи. Португальці, у свою чергу, мають 6 очок. Наступним суперником української команди стане або Франція, або Іспанія, або Азербайджан.