Європа визнала українську Прем'єр-лігу

Асоціація європейських професіональних футбольних ліг (ЄПФЛ) прийняла українську Прем'єр-ліги до своїх лав.

Рада директорів Асоціації європейських професіональних футбольних ліг (ЄПФЛ) ухвалила вступ української Прем'єр-ліги до своїх лав.

Заявка УПЛ була погоджена на засіданні Ради директорів Асоціації, яке днями мало місце у Лондоні. До остаточного приєднання залишається формальний крок − затвердження членства на Генеральній Асамблеї ЄПФЛ, що відбудеться 29-30 жовтня у місті Флоренція (Італія).

"Вступ до ЄПФЛ, − зазначив президент Прем’єр-ліги Віталій Данілов, − буде великим кроком уперед в нашій діяльності. Перебування у рядах цієї організації дозволить Прем’єр-лізі системно вивчати досвід провідних європейських професіональних ліг, поринути у роботу зсередини. Вже найближчим часом я планую здійснити робочий візит до Лондона для вивчення роботи англійської Прем’єр-ліги. Там у мене відбудуться зустрічі із головою АПЛ та ЄПФЛ Девідом Річардсом, маркетинговим директором ліги Річардом Мастерсом та медіа-директором Філом Лайнсом. Інші керівники української ПЛ вже цієї осені ознайомляться з роботою колег з Росії та Польщі. Для нас це хороший досвід та інвестиція в розвиток українського футболу".

Зазначимо, що ЄПФЛ створена у 2005 році і працює над налагодженням співпраці та встановленням дружніх стосунків між провідними профі-лігами Європи, серед яких англійська, іспанська, італійська, німецька, французька тощо.

Читайте також:

Прем'єр-ліга. Огляд всіх матчів 9-го туру

Вибори президента Прем'єр-ліги відбудуться у листопаді

Мілевський порівняв збірну України зі своїм "Мазераті"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: