Європарламент закликав позбавити Білорусь чемпіонату світу-2014

Голова Європарламенту Єжи Бузек звернувся до Міжнародної федерації хокею з закликом забрати у Білорусі чемпіонат світу-2014.

Білорусь треба позбавити проведення чемпіонату світу з хокею 2014 року. З таким закликом голова Європарламенту Єжи Бузек звернувся до Міжнародної федерації хокею (IIHF).

За словами Бузека, турнір не можна проводити у країні, де правлячий режим заарештував "сотні мирних демонстрантів, включаючи кандидатів у президенти і лідерів опозиції".

Бузек підкреслив, що в Білорусі можна проводити першість планети тільки після того, як на волю вийдуть всі політичні в'язні.

Звернення Бузека підписали кілька депутатів Європарламенту, у тому числі представник Словаччини Петер Штясни, який вважається одним з найкращих хокеїстів в історії. Ідею Бузека також підтримав Конгрес США.

Зазначимо, що у січні 2011 року Бузек запропонував виключити Білорусь із числа учасників міжнародних спортивних змагань, таких як Олімпійські ігри та чемпіонати світу. Глава Європарламенту пояснив цю пропозицію необхідністю переглянути політику відносно керівництва Білорусі, що, за словами Бузека, "не має демократичної легітимності".

Читайте також:

Лукашенко жорстко розкритикував результати білоруських хокеїстів

Україна посіла третє місце на чемпіонаті світу з хокею

10 найкращих голів регулярного чемпіонату НХЛ (відео)

Найкраща хокейна команда України буде грати у Росії

Німецькі хокеїсти отримали оголену блондинку у подарунок (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: