Їх не зупинити: неймовірний "Манчестер Сіті" продовжує не помічати суперників у чемпіонаті Англії

Команда Хосепа Гвардіоли зуміла здобути чергову перемогу за декілька секунд до кінця гри.

"Манчестер Сіті" у рамках 14-го туру чемпіонату Англії вирвав три бали у домашній грі проти "Саутгемптона".

"Городяни" вийшли вперед на 47-й хвилині протистояння, коли центральний захисник гостей Віргіл Ван Дейк зрізав м'яч у сітку своїх воріт після подачи з флангу у виконанні атакуючого півзахисника господарів Кевіна Де Брейне.

На 75-й хвилині матчу "Саутгемптон" несподівано зрівняв рахунок - Оріоль Ромеу вдало скористався передачею від Софіана Буфала, який 10 хвилин тому тільки з'явився на полі. Тим не менш, натиск господарів все ж спрацював та вони зуміли вирвати таку потрібну перемогу - Рахім Стерлінг на 6 додатковій до основного часу хвилині приніс своїй команди три бали завдяки точному удару у верхній кут воріт з лінії штрафного майданчику.

Після цієї звитяги, підопічні Хосепа Гвардіоли довели свою переможну серію у АПЛ до 12 поєдинків. Наразі, в активі "Манчестер Сіті" 40 очок та беззаперечне 1 місце у турнірній таблиці. "Манчестер Юнайтед", який йде другим, відстає від своїх сусідів на 8 балів. "Саутгемптон", у свою чергу, залишився із 16 пунктами на 11 місці.

Нагадаємо, що "Манчестер Сіті" є суперником донецького "Шахтаря" на груповій стадії Ліги чемпіонів. Саме проти "гірників" манчестерський колектив проведе наступний матч у найпрестижнішому клубному турнірі Європи - ця гра відбудеться 6-го грудня 2017 року у Харкові. Початок матчу о 21:45 за київським часом.