Юнацька збірна України здійснила неймовірний камбек проти Сербії у відборі на Євро-2018

Наразі "синьо-жовті" посідають у своїй групі 2 місце.

Юнацька збірна України з футболу здобула дуже важливу та водночас яскраву перемогу проти Сербії в еліт-раунді відбору на Євро-2018.

Команда Олександра Петракова пропустила гол вже на 21-й хвилині зустрічі, коли суперник вдало реалізував пенальті.

Тим не менш, за 11 хвилин до кінця основного часу "синьо-жовті" зуміли відновити паритет у протистоянні - Віталій Миколенко після передачі у виконанні Олексія Кащука зробив рахунок на табло 1:1, реабілітувавшись таким чином за пенальті, який він "привіз" у свої ворота.

Перемогу збірна України зуміла вирвати вже на першій доданій до основного часу хвилині - Олександр Сафронов забив переможний м'яч після передачі від того ж таки Миколенко. Таким чином, перегравши Сербію, юні українські футболісти вийшли на 2 місце у своїй групі. Наразі в їхньому активі 4 бали, що на два менше, ніж у лідируючої Румунії.

Саме проти Румунії підопічні Петракова посперечаються за першу сходинку у квартеті. Ця зустріч відбудеться 27-го березня 2018 року. Початок гри о 19:00 за київським часом. Зазначимо, що на Євро-2018 потраплять лише переможці груп.