"Локомотив" знайшов спосіб як відібрати Сьоміна у "Динамо"

Головному тренеру "Динамо" Юрію Сьоміну зроблено офіційну пропозицію очолити "Локомотив".

Керівництво РЖД офіційно зробило пропозицію головному тренеру київського "Динамо" Юрію Сьоміну очолити "Локомотив". Одночасно Юрію Павловичу пообіцяли врегулювати питання з його часткою власності в клубі, яку було катастрофічно скорочено після проведеної додаткової емісії.

Повідомляється, що пропозицію повернутися у свій рідний клуб Сьомін сприйняв з ентузіазмом.

Він тут же поставив це до відома керівництво київського "Динамо", з яким у Сьоміна чинний контракт закінчується тільки через півтора року.

Президент "Динамо" Ігор Суркіс сказав Сьоміну, що він повністю задоволений його роботою в команді, однак не стане чинить жодних перешкод Сьоміну на шляху його повернення в Росію.

Однак головне, що пообіцяли Сьоміну боси "червоно-зелених" - це повернути йому його частку акцій у власності клубу.

Нагадаємо, що на початку року Юрій Павлович подав позов до суду на керівництво клубу, яке провело додаткову емісію без узгодження з ним, як з акціонером, що володів на той момент 15% акцій.

"Я клубу двадцять років віддав, - скаржиться Сьомін. - І 15-відсотковий пакет акцій "Локомотива" керівництво Російських залізних доріг виділило мені за зроблене для клубу. Думаю, я заслужив іншого відношення оскільки вважаю себе частиною "Локомотиву".

Читайте також:

Газзаєв та Блохін можуть очолити київське "Динамо"

Сьомін: про своє майбутнє скажу в міжсезоння

Ігор Суркіс: відпущу Сьоміна в "Локомотив"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: