Ющенко: рішення УЄФА щодо Євро-2012 є справедливим

Президент поставив перед урядом та українською Федерацією футболу завдання виконати рекомендації УЄФА.

Рішення Виконавчого комітету УЄФА, яким визначено 4 українських міста, що прийматимуть матчі Євро-2012, є чіткою дорожньою картою для України і має бути виконано.

Про це повідомив Президент України Віктор Ющенко в інтерв'ю журналістам у Стамбулі. За його словами, реалізації цього рішення була присвячена його зустріч з президентом УЄФА Мішелем Платіні. "Рішення об'єктивне, справедливе, принципи, які прийняті в ньому, заслуговують на повагу", - сказав Президент.

За його оцінкою, головною проблемою для тих, хто відповідає за проведення чемпіонату в уряді, є досягнення стандартів, необхідних для проведення змагання.

"Кожна сторона, яка відповідає за підготовку, повинна ясно зрозуміти - якщо місто не готове прийняти 4-5 тисяч вболівальників, то важко говорити про якусь підготовку", - зазначив Віктор Ющенко.

Він вказав на відносно слабкий рівень фінансування та забезпечення необхідних робіт у цілому, тому українська сторона повинна змінити своє ставлення до цього проекту, особливо в обласних центрах, які прийматимуть матчі.

"У мене немає сумніву, що ті три міста, окрім Києва, які мають до листопада провести підготовчу роботу, мають шанс отримати повноцінне рішення УЄФА щодо міст, які прийматимуть ці змагання", - сказав Віктор Ющенко.

Президент зауважив, що поставив перед урядом та українською Федерацією футболу завдання виконати рекомендації УЄФА, зважаючи на велике репутаційне значення самого заходу для країни.

Глава держави окремо наголосив на тому, що протягом 3-4 тижнів необхідно підготувати всю документацію щодо державних та корпоративних гарантій на проведення робіт за проектами Євро-2012.

Нагадаємо, що 20 травня у Стамбулі Віктор Ющенко провів робочу зустріч із президентом УЄФА Мішелем Платіні. Ввечері того ж дня Ющенко в компанії Платіні та чиновників ФФУ і УЄФА спостерігали за фінальним матчем Кубка УЄФА, в якому "Шахтар" переміг "Вердер".

Читайте також:

В Донецьку не знайшлося бажаючих будувати аеропорт до Євро-2012

Польські ЗМІ: Україна нас знову випередила!

Символом Євро-2012 стане яйце

ВідеоЮщенко про рішення УЄФА щодо Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: