Ющенко та Качинський поговорили про Євро

Президенти України та Польщі обговорили підготовку до проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Ющенко-Качинський
Сайт президента України
Президенти України та Польщі слідкують за підготовкою до Євро-2012.

В селі Гута на Іванофранківщині відбулася двостороння зустріч президента України Віктора Ющенко з президентом Польщі Лехом Качинським.

Серед головних тем діалогу президентів був подальший розвиток України та Польщі, а також найважливіші аспекти підготовки країн до проведення фінальної частини футбольного чемпіонату Євро-2012.

Зустріч пройшла в державній резиденції "Синьогора". З української сторони у перемовинах взяли участь перший віце-прем’єр, міністр фінансів Микола Азаров, заступник міністра закордонних справ Юрій Костенко, міністр зі справ молоді та спорту Віктор Корж, заступник голови Секретаріату президента Олександр Чалий, народний депутат, підприємець Рінат Ахметов. 

Ющенко-Качинський
Сайт президента України

З польської сторони у спілкуванні взяли участь міністр спорту Томаш Ліпєц, перший віце-міністр закордонних справ Павел Коваль, міністр, керівник Кабінету президента Польщі пані Ельжбєта Якубяк.

На початку переговорів глави держав відзначили стратегічний характер двосторонніх відносин України та Польщі й акцентували увагу на необхідності їх подальшого зміцнення.

За результатами зустрічі українського й польського президентів було підписано спільне комюніке. У документі відзначається, що головна увага під час переговорів була приділена обговоренню стану підготовки до проведення в Польщі та Україні фінальної частини Євро-2012.

Сторони обмінялися інформацією щодо здійсненних і запланованих заходів на національному та регіональному рівнях і констатували задовільні темпи їх реалізації. Також було досягнуто домовленості щодо створення та діяльності Українсько-польської координаційної ради з питань підготовки та проведення Євро-2012, яку очолюватимуть президенти двох держав.

Віктор Ющенко
Сайт президента України
Останнім часом президент із зацікавленням відноситься до футбольних подій.
 

Крім того учасники зустрічі обговорили хід підготовки проекту рамкової двосторонньої угоди щодо Євро-2012, яка врегулює основні питання діяльності сторін, їх взаємних зобов’язань та співробітництва з третіми сторонами. Учасники переговорів домовилися вжити заходів щодо прискорення підготовки угоди до підписання.

Також сторони узгодили спільні дії щодо отримання відповідної підтримки у реалізації проектів Євро-2012 від Європейського Союзу. Вони також торкнулися теми результатів саміту ЄС що відбувся 21-22 червня – було констатовано його позитивне значення для України та Польщі. 

Сторони підтвердили спільність підходів у визначенні основних цінностей та принципів формування нової посиленої угоди між Україною та ЄС.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: