Ющенко вимагає від Тимошенко терміновий план по Євро-2012

Глава держави наголосив, що виконання завдань із підготовки до Євро-2012 є одним із центральних пріоритетів.

Президент України Віктор Ющенко категорично вимагає від уряду у двадцятиденний строк розробити і схвалити комплексний план заходів із підготовки Євро-2012 у поточному році. Про це він заявив на засіданні Координаційної ради з питань підготовки України до Євро-2012. Зазначимо, що на захід була запрошена також прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, однак вона не взяла участі у засіданні.

"Досі проект Євро-2012 не має затвердженого урядом комплексного плану заходів на 2009 рік. Водночас це базова умова для встановлення масштабів витрат", - підкреслив президент. При цьому глава держави наголосив, що виконання завдань із підготовки до Євро-2012 є одним із центральних пріоритетів як центральної, так і місцевої влади.

Ющенко звернув увагу на підготовку стадіонів у Києві та Львові. "Досі відсутня організаційна структура управління проектом будівництва львівського стадіону. Експерти вважають, що існуючий кошторис недостатній".

Віктор Ющенко підкреслив, що серед проблемних питань київського стадіону є подорожчання кошторису та невідповідність НСК "Олімпійський" вимогам УЄФА щодо безпеки на час проведення чемпіонату. "Досі Міністерство сім`ї, молоді та спорту і Київська міська державна адміністрація не врегулювали питання підготовки прилеглої до стадіону території, зокрема щодо прав власності на земельні ділянки", - зауважив президент.

Читайте також:

Ющенко не віддасть Польщі більший "шматок" Євро-2012

Україна спростувала чутки про проблеми з Євро

УЄФА готує "план Б" на Євро-2012

Платіні двічі протягом року відвідає Україну

ВідеоЮщенко вимагає від Тимошенко терміновий план по Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: