"Юве" пощастило більше, ніж "Ліверпулю"

Туринський "Ювентус" вийшов до півфіналу Кубка Італії, а "Ліверпуль" вибув з Кубка Англії після поразки від "Евертона".

Туринський "Ювентус" пробився до півфіналу Кубка Італії з футболу, перегравши у середу в серії післяматчевих пенальті "Наполі".

Основний і додатковий час зустрічі у Турині завершився з рахунком 0:0, а в серії 11-метрових ударів футболісти "Старої синьйори" були точнішими - 4:3. У складі неаполітанців ключовий пенальті не забив Вальтер Гаргано.

У двоматчевому півфінальному протистоянні суперником "Юве" стане римський "Лаціо". Головний тренер "Ювентуса" Клаудіо Раньєрі назвав перемогу своєї команди заслуженою: "Це був дивний матч, ми провели його не найкращим чином, хоча й забили гол, який відмінили через сумнівний офсайд. Та все ж я думаю, що ми заслужили цю перемогу, тому і виграли у серії пенальті.

Іншу пару півфіналістів у Кубку Італії склали міланський "Інтер" і "Сампдорія".

Відбувалися вчора кубкові баталії і в Англії. Точний удар юного форварда Деніела Гослінга за дві хвилини до кінця другого додаткового тайму приніс "Евертону" мінімальну перемогу над "Ліверпулем" і путівку до п'ятого кола Кубка Англії.

Неприємністю для уболівальників "Ліверпуля" стало також те, що на 16-й хвилині зустрічі травми зазнав Стівен Джеррард.

"Ліверпуль" здобув важливу перемогу над "Челсі"