"Ювентус" без Роналду розтрощив "Янг Бойз" завдяки хет-трику Дібали

"Стара синьйора" не залишила шансів чемпіону Швейцарії.

Італійський "Ювентус" у рамках 2 туру групової стадії Ліги чемпіонів розгромив швейцарський "Янг Бойз" з рахунком 3:0.

Туринці повели в рахунку на 5-й хвилині. Бонуччі розкішною довгою передачею відправив м’яч на Дібалу, а Пауло ударом в один дотик поцілив у дальній кут.

На 33-й хвилині "Ювентус" подвоїв перевагу на табло. Матюїді влучив у штангу ударом з-за меж штрафного майданчика, а першим на добиванні виявився Дібала.

Аргентинець оформив хет-трик на 69-й хвилині, завершивши точним ударом розкішну комбінацію своєї команди.

Таким чином, "Ювентус" набрав 6 очок та очолює групу H. "Янг Бойз", своєю чергою, зазнав другої поспіль поразки з різницею в три м’ячі. В іншому матчі квартету "Манчестер Юнайтед" прийме на Олд Траффорд "Валенсію".