"Ювентус" у перенесеному матчі впевнено переграв "Аталанту"

Туринці без проблем впоралися із суперником.

"Ювентус" у матчі 26-го туру Серії А, який спершу не відбувся у встановлені терміни через сильний снігопад у Турині, переграв на своєму полі "Аталанту" - 2:0.

Рахунок у матчі відкрив Гонсало Ігуаїн після пасу Дугласа Кости на 29-й хвилині. А підтвердив перевагу господарів Блез Матюїді вже під кінець гри (81).

Зазначимо, що наприкінці другого тайму гості залишилися вдесятьох: захисник Джанлука Манчіні отримав дві жовті картки поспіль і був вимушений покинути поле.

Отже, в  активі туринського клубу тепер 74 очки. Команда Массіміліано Аллегрі продовжує лідирувати в турнірній таблиці Серії А. "Аталанта" (41 очок) перебуває на восьмій позиції.

Нагадаємо, що "Ювентус" вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, вибивши "Тоттенхем".