"Ювентус" уперше в сезоні втратив очки в Чемпіонаті Італії

Генуезці зупинили переможну ходу "Старої синьйори".

"Ювентус" у матчі 9-го туру Серії А втратив перші очки в чемпіонаті, зігравши внічию з "Дженоа"1:1.

Туринці активно розпочали поєдинок і могли виходити вперед вже на 14-й хвилині, але гостей врятувала стійка після удару головою у виконанні Кріштіану Роналду.

Португалець добився свого на 19-й хвилині – форвард опинився перший на м’ячі після рикошету від захисника й легко переправив ігровий знаряд у порожні ворота.

По перерві рахунок міг подвоювати Маріо Манджукіч, але удар хорвата заблокувала оборона "Дженоа".

Гості шокували туринців на 68-й хвилині – Даніель Бесса ударом головою замкнув подачу від Крістіана Куаме.

Після пропущеного м’яча підопічні Массіміліано Аллегрі активізувалися. Гарні шанси вирвати перемогу мали Роналду та Пауло Дібала, але удари прийшлися повз ворота.

Таким чином, "Ювентус" перервав восьмиматчеву переможну серію в нинішньому розіграші Серії А. Тим не менш, туринці продовжують очолювати турнірну таблицю з 25 очками. "Дженоа" з 13 балами посідає десяту позицію.