"Ювентус" виграв всеіталійстке дербі (відео)

"Інтер" - "Ювентус" - 1:2 / Фото: AFP

Клаудіо Маркізіо приніс "Ювентусу" перемогу над "Інтером" у всеіталійському дербі.

Туринський "Ювентус" переміг у всеітальйському дербі міланський "Інтер" в рамках 10-го туру чемпіонату Італії. Поєдинок непримиренних суперників завершився з рахунком 2:1 на користь підопічних Антоніо Конте.

Всі голи було забито у першому таймі. Спочатку Мірко Вучініч вивів "Ювентус" уперед. Штефан Ліхтштайнер з правого флангу прострілив у воротарський майданчик, де Алессандро Матрі випередив захисника і в упор розстрілювяв ворота, але Кастеллацці проявив неабияку реакцію. Однак Вучініч першим встиг на добивання, відправивши м'яч під поперечину.

Шістнадцять хвилин потому господарі відповіли голом Майкона. Після передачі Уеслі Снейдера бразилець потужним ударом зрівняв рахунок.

Перемогу своїй команді подарував Клаудіо Маркізіо, який на 33-й хвилині встановив остаточний рахунок матчу.

У другому таймі "Ювентус" мав кілька реальних шансів, щоб збільшити рахунок, проте футболістів "Старої синьйори" підвела реалізація.

Таким чином, "Ювентус" очолює турнірну таблицю, а "Інтер", зазнавши п'ятої поразки у сезоні, опинився на 17-й позиції.

Італійська Серія А. 10-й тур

Мілан. Стадіон "Джузеппе Меацца".

Головний арбітр: Нікола Ріццолі (Болонья)

ІНТЕР – ЮВЕНТУС – 1:2

Інтер: Кастеллацці, Майкон, Нагатомо, Лусіо, Х. Дзанетті, Ківу, Обі (Станковіч, 64), Камбіассо, Снейдер (Альварес, 78), Пацціні, Сараті (Кастайнос, 46)

Ювентус: Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Бацзальі, Ліхтштайнер, Пірло, Відаль (Паціенца, 88), Маркізіо, Пепе, Матрі (Естігаррібіа, 70), Вучініч (Дель П'єро, 84)

0:1 Мірко Вучініч, 12

1:1 Майкон, 28

1:2 Клаудіо Маркізіо, 33

Попередження: Бонуччі (22), Відаль (45), К'єлліні (54), Пепе (55), Ківу (59), Снейдер (65), Пірло (67)

Інші результати 10-го туру:

29 жовтня

КАТАНІЯ – НАПОЛІ – 2:1

Голи: 0:1 - Кавані (1), 1:1 - Маркезе (25), 2:1 - Берхессіо (48)

РОМА – МІЛАН – 2:3

Голи: 0:1 - Ібрагімовіч (17), 1:1 - Н. Бурдіссо (28), 1:2 - Неста (30), 1:3 - Ібрагімовіч (78), 2:3 - Боян Кркіч (88)

30 жовтня

СІЄНА – КЬЄВО – 4:1

Голи: 1:0 - Дестро (25), 2:0 - Дестро (57), 3:0 - Д'Агостіно (62), 3:1 - Москарделлі (75), 4:1 - Калайо (90)

БОЛОНЬЯ – АТАЛАНТА – 3:1

Голи: 0:1 – Деніс (7), 1:1 – Ді Вайо (45, пен), 2:1 – Рамірес (48), 3:1 – Лорія (68).

ФІОРЕНТИНА – ДЖЕНОА – 1:0

Гол: 1:0 – Лаццарі (41).

ЛЕЧЧЕ – НОВАРА – 1:1

Голи: 1:0 – Страссер (32), 1:1 – Рігоні (44, пен).

ПАРМА – ЧЕЗЕНА – 2:0

Голи: 1:0 – Палетта (41), 2:0 – А. Лукареллі (71).

УДІНЕЗЕ – ПАЛЕРМО – 1:0

Гол: 1:0 – Ді Натале (38)

"Динамо" зазнало невдачі у матчі з "Таврією" (відео)

"Ворскла" вирвала нічию на полі "Металіста"