З 2010 року починається підготовка України до Олімпіади-2022

За словами Бориса Колеснікова, з 2010 року Україна починає поетапну підготовку до проекту "Карпати 2022".

Борис Колесніков
kmu.gov.ua
Борис Колесніков
Україна починає поетапну підготовку до Олімпіади-2022 в Карпатах. Про це 11 серпня у Львові заявив віце-прем'єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков.

"Національний олімпійський комітет і Міністерство спорту розробляють програму "Карпати 2022". І в наступному році до бюджету буде закладено кошти і буде побудована автомобільна дорога між трасами Київ-Чоп та Славське як одного з центрів, якщо наша країна буде приймати Олімпіаду. Тобто поетапно з 2010 року потрібно готувати Карпати до Олімпіади", - відзначив Колесніков.

Борис Колесніков також прокоментував актуальні питання підготовки Львова до чемпіонату Європи-2012.

"Львівський аеропорт зупинятися не буде. Нам доведеться на 300 метрів збільшити злітно-посадкову смугу. А це вже зовсім інші додаткові можливості для Львова, для прийому закордонних магістральних літаків, - сказав Колесніков. - Аеропорт буде працювати в режимі з регіональними літаками. Вже є домовленість з авіакомпаніями, в тому числі з західними, що львівський аеропорт буде виконувати рейси з Варшави, із Стамбула на регіональних літаках, а не на великих. Але зупинок ніяких не буде. Інакше ми втратимо Львів як туристичне місто".

Читайте також:

Уряд: Львівщина має гарні шанси прийняти Олімпіаду-2022

Найбрудніші Олімпійські ігри у світі (фото)

Бубка: ми готові розробляти проект заявки на Олімпіаду-2022

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: