З'явився новий льодовий палац

В Івано-Франківську відкрито новозбудований Льодовий палац, подібного якому немає в Україні.

На церемонію відкриття нового льодового палацу в Івано-Франківськ приїхали міністр України у справах сім'ї, молоді і спорту Віктор Корж, перший віце-президент Національного олімпійського комітету Володимир Брінзак, мер Івано-Франківська Віктор Анушкевічус, керівники Федерації хокею України і хокеїст Вячеслав Завальнюк.
 
Льодову арену збудували досить швидко — для цього було запрошено найкращих фахівців з Німеччини та Чехії, а обладнано арену матеріалами та засобами виробництва Італії, Німеччини та Великобританії. 

У Льодовому палаці створено всі необхідні умови, аби залучити молоде покоління до такого виду спорту як хокей та збільшити кількість туристів та гостей, а отже — рівень надходжень до міського бюджету. Створено додатково 250 робочих місць.

Як повідомили в прес-службі міськвиконкому, льодова арена займає площу розміром 24 на 58 метрів, має ідеально рівну поверхню, характеристики льоду не поступаються європейським. Завдяки досконалим технологіям арена може працювати впродовж року без перерви, незалежно від зовнішньої температури повітря, живлячись електрикою (споживаючи 400 кіловат на годину), можливе її функціонування й в автономному режимі.

Умови роботи льодової арени є цілком прийнятними для городян — вартість квитків трирівнева, залежно від днів тижня, для дітей ціна вдвічі менша. Діти до 12 років виходитимуть на лід лише з батьками або ж тренером. 

Передбачено «економний» та VІР-абонементи, абонемент «Коло друзів». Також практикуватиметься фігурне катання, хоча визначними для Льодового плацу стануть комерційне катання та хокей.

На цьому плани розвитку Льодового палацу не завершуються. З метою подальшої популяризації хокею та залучення до цього виду спорту молоді, через рік у місті повинна з'явитися ще одна льодова арена розміром 30 на 60 метрів, яка відповідала б стандарту хокею з м'ячем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: