Загинув видатний британський гонщик

Видатний пілот ралійних гонок Колін МакРей розбився у Шотландії. Він летів на власному гелікоптері.

У Шотландії загинув знаменитий британський гонщик Колін МакРей. В суботу увечері він розбився на власному гелікоптері неподалік від Джерсвуда (Шотландія). 

Гелікоптер, за штурвалом якого перебував чемпіон світу з ралі 1995 року, впав на землю і згорів неподалік від маєтку МакРеїв. За повідомленнями поліції, всі члени екіпажу загинули.

В гелікоптері, окрім МакРея, знаходилися його 5-річний син і ще дві людини, особи яких уточнюються. Жан-Ерік Фредігер, агент МакРея, підтвердив, що 39-річний шотландець керував машиною самостійно.

Фредігер висловив співчуття з приводу трагедії. “Як пілот Колін часто залишався загадкою через свою агресивну манеру пілотування, проте все, що ви бачили в роки його виступів - це наслідок його природного таланту. Колін був Шумахером у ралі. Іронія долі полягає в тому, що він загинув у аварії гелікоптера, тоді як безліч разів стикався зі смертю, керуючи ралійним автомобілем”, - сказав агент МакРея.

За свою кар'єру з 1987 по 2004 рік Колін Макрей виграв 25 гонок в чемпіонатах світу з ралі, брав участь також в ралі Париж-Дакар в 2004 і 2005 роках.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: