Захаров: моє завдання - вивести Україну на чемпіонат світу

Михайло Захаров поділився планами про те, якою він бачить національну збірну України з хокею.

Новий головний тренер збірної України з хокею Михайло Захаров поділився планами про те, якою він бачить національну збірну України.

- Зараз у мене 47 кандидатів у збірну України. Перший збір хочу почати з молодими хокеїстами. Хочу зібрати перспективну молодь і подивитися – чим вони "дихають"? Моя думка, що треба все-таки вводити молодих хлопців. В останньому матчі чемпіонату світу в Польщі, між Україною та Італією, українські гравці непогано грали. Неодноразово переглянув цей матч на відео, складно навіть знайти якусь точну причину програшу... Була не правильна реалізація в більшості: як 5 в 4, так і 5 у 3.

Моя думка, що місце збірної України лише у групі «А», де вже грають Білорусь, Латвія і Казахстан, хоча вважаю, що традиції українського хокею набагато сильніші, ніж в цих країнах.

- Ну, зараз навряд чи ....
- Є закладена база – щось ж вже було... Білоруси ж таки змогли створити хороший хокей, чому б українцям не зробити те ж саме?

- У збірній України вже був невдалий досвід на чемпіонаті світу в Японії, коли Володимир Голубович тренував національну збірну України і зарубіжний клуб – латвійський "Металлургс". Чи не завадить Вам суміщення посад головного тренера збірної і "Юності"?
- Ні. Бикову ж не заважає суміщати посади головного тренера збірної Росії і наставника уфимського "Салават Юлаєв"?

- Але Биков проглядає у КХЛ всіх кандидатів у збірну.
- Він зараз він не бачить толком кандидатів у олімпійську збірну Росії... І не забувайте, що базовий клуб збірної України – київський "Сокіл", грає зараз в чемпіонаті Білорусі, і хокеїсти постійно у мене на очах. Та й чотири збори – це цілком реально, щоб переглянути всіх кандидатів. Головне, щоб люди, які зі мною працювати, були зацікавлені у перемозі на чемпіонаті світу.

- Подавши заявку на посаду головного тренера збірної України, Ви в одному з інтерв'ю сказали, що якщо Вас призначать, то створите в «Гомелі» українську п'ятірку - "спецбригаду".
- Зараз це непросто, оскільки склад команди вже укомплектований. Дуже хотів побачити в "Гомелі" Олега Шафаренка, і в той момент все б зробив, щоб він грав в "Юності". Ну і, звичайно б, "допрацював" ситуацію з парою українських захисників. Тоді можна було це вирішити, а зараз проблематично. У "Динамо" (Мінськ) зараз про Шафаренка дуже хороші відгуки, і якщо він гратиме у КХЛ, то буде удвічі сильнішим, ніж якщо б він грав у "Юності". Ще є час – подивимося. Хочу зробити трійку: Шафаренко – Матерухін – Тимченко. Матерухін і Тимченко і зараз виглядають дуже пристойно – не стоять на місці, а прогресують. У "Гомелі" я задоволений цими хлопцями. Думаю, що все буде нормально.

- Кого Ви бачите своїми помічниками?
- Я про це ще не думав. Це можуть бути як українські, так і закордонні фахівці, які будуть працювати тільки з однією метою в голові - група «А» чемпіонату світу.

- "Сокіл" є базовим клубом збірної. Чи бачите Ви своїм помічником когось із тренерського складу цього клубу?
- Це питання треба обговорювати. Моя думка, що хтось має бути. З керівництвом і хлопцями все це обговоримо.

- Ну і все-таки – яка мета поставлена?
- Мета одна – тільки вихід до вищого дивізіону! Все інше мені не цікаво обговорювати.

Читайте також:

Збірну України очолив іноземець

Овечкін отримав першу зірку в НХЛ

Київський "Сокіл" познущався над Бобруйськом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: