Захарова: "Корж знущається над українською гімнастикою"

Стелла Захарова заявила, що президент Федерації гімнастики України Віктор Корж забороняє проводити в Україні міжнародні змагання.

Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики 1980 року та президент Міжнародного благодійного фонду "Спорт і діти" Стелла Захарова звинуватила президента Федерації гімнастики України Віктора Коржа у знущанні над цим видом спорту:

"Ми вже чотири роки терпимо знущання Федерації гімнастики України, а саме її голови Віктора Коржа. Так далі продовжуватися не може. Я сьогодні вирішила, що ми будемо виходити і самі повідомляти українському народу, до якого ступеня знущається президент Федерації, забороняючи проводити в Україні змагання, які розвивають українські спорт та гімнастику."

Також Стелла Захарова додала, що за такої ситуації після виступів на пекінській Олімпіаді українських спортсменів-гімнастів та їхніх тренерів можна вважати героями:

"Був час, коли Корж хлопав по плечу Олександра Воробйова і казав, що він унікальний гімнаст, а потім Олександр готувався до Олімпіади на одному кільці - просто соромно таке комусь казати..."

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: