Завальнюка визнали кращим в Україні

За результатами референдума hockey.org.ua, гравець магнітогорського "Металурга" на 62 бали випередив Сергія Климентьєва.

Інтернет-проект "Українська Хокейна Агенція" у шостий раз підряд визначив кращого хокеїста країни минулого сезону. Ним став віце-капітан збірної України, чемпіон Росії у складі магнітогорського "Металлурга" Вячеслав Завальнюк. 

Більш ніж ста учасникам референдуму пропонувалося назвати трійку кращих на їх думку хокеїстів України незалежно від того, де ті виступали в нинішньому сезоні або їх ігрового амплуа. 

Нарахування очків проводилося по загальноприйнятій для таких референдумів методиці – за перше місце присуджувалося 3 очки, за друге – 2 і за третє – 1. У списках претендентів було 17 форвардів, 11 захисників і 4 воротарі.

Знов, як і в перших чотирьох референдумах, розрив між першим і другим місцем виявився достатньо істотним. Вячеслав Завальнюк був названий респондентами 62 рази, отримавши при цьому 28 перших місць, 24 – других і 10 – третіх, що склало суму в 142 бали.

Лауреат торішнього референдуму, капітан збірної України і екс-гравець ХК МВС Сергій Климентьєв став другим, у результаті набравши 80 балів. Кращий атакуючий захисник чемпіонату Росії був названий в запропонованих трійках 38 разів (15 – першим, 12 – другим і 11 – третім). Третє місце посів кращий бомбардир регулярного чемпіонату білоруської екстраліги, нападаючий ХК "Гомель", Віталій Литвиненко – 72 бали (11 перших, 14 других і 11 третіх місця).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: