Заваров: Сьомін - це не найкращий варіант для "Динамо"

Олександр Заваров вважає, що київське "Динамо" повинен очолити тренер з України.

Колишній футболіст київського "Динамо" Олександр Заваров вважає, що призначення Юрія Сьоміна в "Динамо" не покращить гру команди.

"Я не впевнений, що призначення Сьоміна - найкращий вихід із ситуації. Раніше як говорили: "в київське "Динамо" двічі не запрошують". А тут знову даємо можливість працювати москвичеві, а своїх впритул не бачимо!", - дивується Заваров.

"Хіба Сьомін домігся чогось такого, чого не вдавалося досягти українським тренерам? Ні. Чемпіоном країни і в групу ЛЧ виходили і при власних наставниках. А якщо знову повториться ситуація 2009 року - Сьоміна в розпал роботи знову покличуть до Москви і він поїде, залишивши команду на півдорозі?

Тому я й кажу: пора дати шанс своєму тренеру. Тим же Лужному, Яковенку, Блохіну, нарешті. Це люди, які знають сучасний футбол і розбираються в ньому не гірше за росіян чи європейців. Я, звичайно, хочу, щоб у Сьоміна все вийшло в "Динамо". Але своє обличчя ми збережемо тільки з тим, для кого "Динамо" більше, ніж просто місце роботи!", - вважає Заваров.

Читайте також:

Офіційно! Андрій Гусін очолив "Динамо-2"

Ребров буде працювати з Сьоміним в "Динамо"

Суркіс: Сьомін підніме гру "Динамо" на новий рівень

Сьомін: хочу повторити з "Динамо" 2009 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: