Заваров: Україна вже фактично готова до Євро-2012

Олександр Заваров впевнений, що в Україна не брала участі в корупційних аферах щодо отримання права на проведення Євро-2012.

Олександр Заваров
sport.segodnya.ua
Олександр Заваров
Україна підготується і проведе Євро-2012, а серйозні звинувачення повинні бути підкріплені не менш серйозними доказами. Таку упевненість висловив радник віце-прем'єра з питань Євро-2012 Бориса Колеснікова Олександр Заваров, коментуючи заяву члена ради директорів Футбольної асоціації Кіпру Спіроса Марангоса про п'ять чиновників, які нібито брали участь в корупційних аферах і отримали 11 мільйонів євро за підтримку українсько-польської заявки.

"Він може говорити що завгодно, без доказів це пустий струс повітря. Треба вислухати цю людину, що він може довести. А поспішні безпідставні твердження ні до чого.

Жодної розмови з Платіні не було. Тим більше, що нема про що говорити. Ми ж дорослі люди. Ви ж розумієте, в яке становище можна потрапити, висловлюючи жаль або починаючи про щось розпитувати. Просто все буде виглядати нерозумно без юридичних обгрунтувань. Це як у ситуації "Карпати" - "Металіст": хтось щось там сказав і пішло поїхало. Або, он, як Рабинович про мене. Очорнити можна будь-яку людину, але за це треба буде відповідати. Якщо людина хоче зробити собі рекламу, може говорити що завгодно. Але коли її притягнуть до відповідальності, вона повинна бути у всеозброєнні і при цьому залишатися мужиком, сказати: "Так, я хотів пожартувати" і т.д", - сказав Заваров.

"Думаю, нічого для нас не буде. Україна підготується, вона вже фактично готова і проведе чемпіонат Європи", - додав Заваров.

Читайте також:

Квитки на Євро-2012 будуть дешевшими, ніж на Євро-2008

УЄФА: доказів підкупу з боку України немає

Проведенню Євро-2012 у Львові ніщо не загрожує

Колесніков: збірну України повинен очолити тренер, який виведе її у фінал Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: