Заваров вимагає від "Арсеналу" 6 мільйонів доларів

Тяжба Олександра Заварова з київським "Арсеналом" набирає обертів.

Тяжба Олександра Заварова з його вже колишнім роботодавцем - київським "Арсеналом" набирає обертів. Як заявив футбольний юрист Ілля Скоропашкін, який представляє інтереси тренера, Заваров оцінив моральну шкоду, завдану йому "Арсеналом", у 6 мільйонів доларів.

"Я забирав трудову книжку Заварова з "Арсеналу". Згідно із записом, Олександр Анатолійович звільнений за прогули 27 і 28 січня. Але це все - просто нісенітниця. Тому що, згідно з розкладом підготовки "канонірів", ці дні у команди були вихідними. Щоб надати своїм доводам хоч якусь спроможність, керівництво клубу в терміновому порядку викликало 28 січня місцевих футболістів на збір в Києві", - сказав юрист.

Нагадаємо, що керівництво "Арсеналу", в особі віце-президента Віктора Головко, звинуватило вже екс-тренера "канонірів" Олександра Заварова в пияцтві під час зборів команди. Сам Заваров звинувачення назвав наклепом.

"2 лютого ми подали позов до Дисциплінарного комітету Прем'єр-ліги про відшкодування моральної шкоди. Сума позову склала трохи більше мільйона доларів. Але після виходу інтерв'ю віце-президента "Арсеналу" Головка позов був збільшений до 6 мільйонів доларів. Тому що в тому інтерв'ю була зачеплена не тільки честь Заварова, а й членів його родини. Досить сказати, що після виходу інтерв'ю стан здоров'я мого клієнта похитнувся - Олександр Анатолійович навіть був змушений викликати швидку допомогу".

За словами Скоропашкіна, великий аванс, який Заваров взяв у "Арсеналу", - це просто гра слів. Олександр Анатолійович залишився винен клубу з цього авансу близько 200 тисяч гривень. А "Арсенал" винен моєму клієнтові зарплату за два місяці - це приблизно ті ж гроші. До речі, 240 тисяч гривень - це зарплата Заварова за новим контрактом, який починав діяти з літа нинішнього року. За старим контрактом мій клієнт отримував 101 тисячу гривень", - заявив адвокат Заварова.

Читайте також:

Заваров: мене і "Арсенал" розсудить суд

"Арсенал" звільнив Заварова через пияцтво і дебош

Грозний: в "Арсеналі" гратимуть футболісти "Динамо", "Шахтаря" і "Дніпра"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: