Завершено 5-річний судовий процес проти братів Кличків

Найвища судова інстанція Німеччини відмовила Клаусу-Пітеру Колю в позові проти братів Кличків.

5 листопада закінчився судовий процес, що тривав протягом п'яти років, ініційований колишнім промоутером братів Кличків Клаусом-Пітером Колем проти Володимира і Віталія Кличків.

Вимоги Клауса-Пітера Коля – продовження контракту або фінансова компенсація йому в сумі 5 млн. євро – не були задоволені. Два попередніх судових засідання закінчилися програшем Клауса-Пітера Коля, і 5 листопада найвища судова інстанція Німеччини відмовилася розглядати цей позов.

Віталій Кличко: "Я радий, що в даній судовій тяганині, яка була ініційована нашим колишнім промоутером, поставлено остаточну крапку. Ми завжди були противниками судових розглядів і прихильниками домовленостей. Але іноді амбіції затьмарюють здоровий глузд".

Володимир Кличко: "Ми завжди були переконані, що наш контракт завершений. І я дуже радий щодо остаточного підтвердження нашої правоти".

Нагадаємо, що у 2004 році Віталій і Володимир Клички, закінчивши контракт з компанією "Universum Box Promotion" і Клаусом-Пітером Колем, заснували свою промоутерську компанію К2. На переконання їх колишнього промоутера, їх контракт не був закінчений і повинен бути продовжений. Це і стало предметом судових розглядів.

Читайте також:

Кличко: зачіска Дона Кінга прикриває ріжки на його голові

Життя Віталія Кличка в небезпеці

Валуєв: я підклав Кличку маленьку свиню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: