Завершилась "холодна війна" між ФІФА, УЄФА і ВАДА

ФІФА і УЄФА зуміли досягти компромісу з ВАДА в питанні про допінг-контроль за футболістами в період міжсезоння.

Завершилася "холодна війна" між владою футбольної планети, в особі ФІФА і УЄФА, і Всесвітнім антидопінговим агентством (ВАДА). Сторони зуміли досягти компромісу в питанні про допінг-контроль за футболістами в період міжсезоння. Зокрема, ВАДА погодилася обмежити кількість гравців, які будуть зобов'язані повідомляти про своє місцезнаходження по годинах у вільний від змагань час.

"Ми досягли загального угоди. Такий ретельний контроль вестиметься тільки за гравцями в групі ризику – тими, хто відновлюється після травми або був раніше помічений у використанні заборонених препаратів.

Якщо виникнуть конкретні підозри, то ВАДА зможе взяти допінг-пробу в будь-який момент у будь-якого гравця", - заявив шеф медичної служби ФІФА Іржі Дворжак.

Нагадаємо, що раніше ФІФА і УЄФА відмовлялися виконувати нові правила ВАДА, згідно з якими спортсмени повинні будуть регулярно звітувати про своє місцезнаходження для проходження позазмагальних допінг-тестів. Через це футбол збиралися навіть виключити з програми олімпійський видів спорту.

Читайте також:

"Динамо" і "Шахтар" - фаворити Кубка УЄФА

Ринат Ахметов: я страждаю кожен матч

Футбол планують виключити з Олімпіад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: