Заяєв: на Євро-2012 збірна України порве всіх

Якщо кожен зрозуміє, що грає за свою країну, яка дала життя і яка кормить, якщо травми оминуть провідних гравців, то на Євро порвемо всіх.

Заслужений тренер України Анатолій Заяєв вважає, що збірна України здатна "вистрілити" на домашньому чемпіонаті Європи з футболу.

Про це він сказав, коментуючи товариську гру зі збірною Швеції.

"У матчі зі Швецією мені дуже сподобався ентузіазм, з яким команда грала весь матч. Було велике бажання, хлопці не уникали боротьби, сміливо йшли вперед. Мали вигравати, але припустилися прикрої помилки на останніх хвилинах", - вважає Заяєв.

"В гольовому епізоді я б відзначив майстерність шведів. Один, витримавши паузу, як вправний пенальтист, змусив на мить завмерти захисників, і тільки після цього віддав шикарний пас. Інший же лівою зміг так підкинути м’яч, що Дикань, - а він провів зустріч дуже добре, - не очікував, що таке можливо й тому класично виходив на перехоплення перекриваючи ближній кут. Чи було там положення "поза грою"? Можливо, тулуб форварда був за спинами захисників. Такі епізоди вже в компетенції арбітра", - відзначив експерт.

Перевтілення гри збірної Анатолій Заяєв пов’язує з роллю керманича Олега Блохіна.

"Йому вдалося головне – налаштувати гравців, вселити їм почуття патріотизму. Гроші, звичайно, грають велику роль, але в збірній без бажання битися за свою країну робити нічого. Цього, до речі, не вистачає нашим молодим гравцям. Усе в них ніби є – швидкість, техніка, грають правильно, але відчуття того, що тобою пишається країна і ти маєш з штанів вистрибнути, але здобути перемогу, трохи бракує", - каже Заяєв.

Для прикладу Заяєв відзначив гру молодіжки на Кубку Лобановського.

"Мені сподобалася наша команда на Меморіалі Лобановського. У цієї молодіжної збірної є непогана перспектива. Треба тільки не зупинятися, а працювати, як циркачі. Я був знайомий з Юрієм Нікуліним і бачив, як вони вдосконалюють майстерність. У день – по три вистави, але артисти встають з сонцем і репетирують. Бо найменший промах може відгукнутися непоправимими наслідками".

Чи достатньо часу має Блохін для створення боєздатної дружини? Анатолій Заяєв відповідає, що так.

"Свого часу, у Радянські часи, ми мали три місяці на підготовку. Збірна, звичайно, це дещо інша річ, до неї приїжджають вже підготовлені в клубах футболісти. Але вони там отримують чималі гроші, на відпочинок ідуть із індивідуальними завданнями, тож мають бути завжди в тонусі. Таким має бути професіонал.

В цьому аспекті мені дуже подобаються досвідчені Шевченко і Тимощук. Не дають собі послаблення. Навколо них, гадаю, створюється дуже перспективна команда. Якщо кожен зрозуміє, що грає за свою країну, яка дала життя і яка кормить, якщо травми оминуть провідних гравців, то на Євро порвемо всіх", - підсумував Заяєв.

Читайте також:

УЄФА назвала імена зірок, які "засяють" на Євро-2012

Воронін попрощається зі збірною України після Євро-2012

Блохін: наша мета - перемога на Євро-2012

УЄФА: Євро-2012 принесе Україні величезні дивіденди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: